Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jdownloader-Lek za živce,skidajte Rapid bez nerviranja

2 posters

Ići dole

jdownloader-Lek za živce,skidajte Rapid bez nerviranja Empty jdownloader-Lek za živce,skidajte Rapid bez nerviranja

Počalji od Babeu Sub Nov 14 2009, 09:11

Kao i mnogi,tako i ja imam problema sa skidanjem Rapida,naročito odkad koristim wirales mobilne telefonije Srbije, gde nemam svoju IP adresu,a to je dodatna nezgodacija za skidanje Rapida.Do skora sam uspevao da skidam 2-3 fajla dnevno i to ako imam sreće,sanjajući onaj FREE USER.
Na savet drugara probao sam ovaj program za koji znam odavno,ali mi se tad nešto nije svideo.


Ovde možete skinuti program,a imate i detaljno uputstvo.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ne dužim,reč je o programu koji sve radi sam imesto vas i možete staviti koliko hoćete Rapida (i ostalih) i on će jedan po jedan skidati kad dodje na red,po potrebi,menjajući i IP adresu,a i sam download je znatno brži od skidanja putem browsvera.
Naravno,kao i svaki program i ovaj ima niz drugih pogodnosti,ali o tome drugi put,jer sam ga tek juče instalirao,pa sam samo pod utiskom gore navedenog.

Toplo Vam ga preporučujem,jer sam sa njim odmorio glavu i moj prepuni browsver.

POZDRAVLOOCK!!


Poslednji put izmenio Babeu dana Sre Mar 17 2010, 13:55, izmenio ukupno 2 puta
Babeu
Babeu
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 49
Drzava/Grad : Beograd, Rakovica, Sunčani breg
Datum upisa : 13.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

jdownloader-Lek za živce,skidajte Rapid bez nerviranja Empty Re: jdownloader-Lek za živce,skidajte Rapid bez nerviranja

Počalji od pesmica Sre Nov 18 2009, 19:53

od maki007 Danas u 10:00 am

idi na ovu stranicu [You must be registered and logged in to see this link.]
Izaberi srpski jezik, instaliraj i skida rapidshare kao od sale. Nemas nista da radis. Probaj.

Izaberi srpski, svoj operacioni sistem (verovatno Windows), i onda skini s stanice jednog od ponudjenih virtuelnih domacina (na malim ikonama, ja sam izabrao Windows, iz nekog nepoznatog razloga je na ekranu Spanski, ali nema veze, skini fajl na svoj kompjuter)

2) Kada skines na svoj racunar, raspakuj i instaliraj u direktorijum koji hoces.

3) Napravi precicu (malu ikonicu na monitoru) da lakse pronadjes aplikaciju kada budes htela da je koristis.

[You must be registered and logged in to see this image.]



od pesmica Danas u 8:36 pm
Mrda trava, nije zabadava, hvala maki007...
[You must be registered and logged in to see this image.]

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu