Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanja Stefani Popovic Nikad dosta ljubavi pgp rts 1996

2 posters

Ići dole

Sanja Stefani Popovic Nikad dosta ljubavi pgp rts 1996 Empty Sanja Stefani Popovic Nikad dosta ljubavi pgp rts 1996

Počalji od pg1984 Ned Nov 20 2022, 21:29

Veliki pozdrav svima. Nemam obicaj da trazim albume ali postoji jedan koji mi mnogo znaci jer mi je ploca prosto nestala. U pitanju je Sanja Stefani Popovic i promo LP iz 1996 pod nazivom Nikad dosta ljubavi. Album je objavljen kao promo za PGP i pise samo Sanja Popovic dok je drugi album objavljen 1998 pod imenom Sanja Stefani. Kazem, nestala mi je ploca verovatno se zagubila pa bi mi znacilo ako neko ima kasetni ili vinil rip, nezavisno od kvaliteta zvuka da ili okaci na forum ili mi posalje u inbox. Hvala unapred.Ovo je inace forum za koji vidim da bastini raritetne albume.

pg1984
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 40
Drzava/Grad : beograd
Datum upisa : 06.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sanja Stefani Popovic Nikad dosta ljubavi pgp rts 1996 Empty Re: Sanja Stefani Popovic Nikad dosta ljubavi pgp rts 1996

Počalji od Kanarinac Ned Nov 20 2022, 22:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima kaseta u prodaji a kolko mogu da primetim ovo je zabavnog karaktera pa uz to ne verujem da ces naci ovde na forumu jer se ovde uglavnom postavlja narodna muzika

Pozdrav
Kanarinac
Kanarinac
MODERATOR
MODERATOR

Godina : 104
Drzava/Grad : Bern CH
Datum upisa : 14.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu