Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

+3
soluja
stapar
Ciga
7 posters

Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Ciga Sre Dec 31 2008, 15:54

Ko ne voli baju da slusa neka ne skida Wink

1. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Bozic je (uzivo) (4:06)
2. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Braca Bajic - Bosno moja (uzivo) (3:38)
3. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Braca Bajic - Idu dani (uzivo) (4:08)
4. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Gorica Ilic - Mars na Drinu (uzivo) (2:20)
5. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Gorica Ilic - Tamo daleko (uzivo) (4:52)
6. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Kad sam bijo mali (uzivo) (3:33)
7. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Ne volim te Alija (uzivo) (3:23)
8. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Rasa Pavlovic - Boze pravde (uzivo) (3:08)


Link
[You must be registered and logged in to see this link.]
====================00

Ako neko jos ima nesto sa ovog koncerta zamolio bi ga da postavi Wink
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od stapar Sub Jan 03 2009, 12:00

Cigo prijatelju nemam sa ovog koncerta vise ali imam dosta drugih live snimaka. Da postavim?Pozdrav!

stapar
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 42
Drzava/Grad : novi sad
Datum upisa : 12.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Gast Sub Mar 07 2009, 12:40

postavi...

Gast
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od soluja Čet Mar 25 2010, 21:03

Ciga ::Ko ne voli baju da slusa neka ne skida Wink

1. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Bozic je (uzivo) (4:06)
2. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Braca Bajic - Bosno moja (uzivo) (3:38)
3. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Braca Bajic - Idu dani (uzivo) (4:08)
4. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Gorica Ilic - Mars na Drinu (uzivo) (2:20)
5. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Gorica Ilic - Tamo daleko (uzivo) (4:52)
6. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Kad sam bijo mali (uzivo) (3:33)
7. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Ne volim te Alija (uzivo) (3:23)
8. Baja Mali Knindza - 1993 Koncert - Rasa Pavlovic - Boze pravde (uzivo) (3:08)


Link
[You must be registered and logged in to see this link.]
====================00

Ako neko jos ima nesto sa ovog koncerta zamolio bi ga da postavi Wink

soluja
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 41
Drzava/Grad : srbija milanovac
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od milan61 Pet Mar 26 2010, 07:17

bravo cigo ne radi ti nista izgleda da nemas pojma da postavljas
te rapide samo pazi da te neko ne pobedi jer ciga mora da bude na prvom mestu ja te sigurno ne molim da postavljas muziku sto god postavljas nista ne radi i udars te cot ciga ako postavljas nesto kao svet da moze da radi a ti postavljas samo bez veze kao da znas nesto ? Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Roooooooooooooooooo cheers

milan61
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 75
Drzava/Grad : Herne Deutschland
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od pesmica Pet Mar 26 2010, 18:00

A i ti se setio nakon 15 meseci... Pa ti naravno ciga kriv... Ko će drugi, znaš kako se ono kaže: Za dobrim se konjem prašina diže....

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Ciga Ned Mar 28 2010, 08:10

milan61 ::bravo cigo ne radi ti nista izgleda da nemas pojma da postavljas
te rapide samo pazi da te neko ne pobedi jer ciga mora da bude na prvom mestu ja te sigurno ne molim da postavljas muziku sto god postavljas nista ne radi i udars te cot ciga ako postavljas nesto kao svet da moze da radi a ti postavljas samo bez veze kao da znas nesto ? Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Roooooooooooooooooo cheers

Bravo gospdine Milane, pa ti si postao nepismena legenda koja hoda. Pa zar si ti toliko nepisen i ne vidis datum i da je to postavljeno u Decembru 2008?
Sa neke strane mnogu da te razumem, jer svaki nepismen covek koji kad ima tastaturu ispred sebe misli da je onog gore iznad nas uhvatio za p. organ.
Ajd posto si toliko inteligentan, postavi ti nesto na besplatnim serverima a da traje godinama.
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od milan61 Ned Mar 28 2010, 09:21

Ca cigo ja mozda sam pismenije od tebe pa ako je od 2008 godine zasto postavljas samo da narod zajbavas imali neki lik da se otvata ik
ti si jak pismen da neumes da nos prises al tako ti to kad vaska se najede ona izlazi na celo Hasmo kar cigo nemoj se lutidi biceti manje u guzici. miso rod po babinoj linije samo si ti Arogantan i pravise vazan da ti mislis da neko lud i nepismen sto postavljas ti neprimecujes da svi znaju da si udaren carapom i to mokrom ROGOOOOOONJAAAAAAAAAAAAAAAAA cheers cheers

milan61
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 75
Drzava/Grad : Herne Deutschland
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Djole Ned Mar 28 2010, 09:30

Ovo sigurno reklama za Jelen pivo.slatko se nasmeja.Cigo bez nerviranja...

Djole
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 65
Drzava/Grad : Srbija/Topola
Datum upisa : 22.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Ciga Ned Mar 28 2010, 10:52

Vidi se koliko si inteligentan po hobiju profila (vidi sliku), i to u tvojim godinama. Za srecu je tvoja *uzica puna pa nemoram da se ja mucim...
Nikad ovo nesto u zivotu nisam napisao starijem coveku ali ti si toliko nepisen i iznervirao me, da sam morao.


Ajd ipak da ti objasnim mozda ti nesto udje u glavu a ne samo u .....


Ja sam to postavo jos Decembra 2008 za sve clanove koji su tada bili na forumu, a ti si malo zakasnijo jer ni jedan link nije vecit. E sad mozda ces razumeti posto pisem krupnim slovima pa jos crvenim..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Djole Ned Mar 28 2010, 15:33

Ovaj je moj ispisnik rođeni u isti dan al nas zaeznulo samo 10 godinica al ako je pre pola jedan ipak je starei......

Djole
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 65
Drzava/Grad : Srbija/Topola
Datum upisa : 22.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od milan61 Ned Mar 28 2010, 17:23

Haaaaaaaaaaaaaaaaa sdgar

milan61
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 75
Drzava/Grad : Herne Deutschland
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od ante sertić Čet Mar 21 2013, 14:03

Dali postoji mogucnost da se ovaj link obnovi hvala Very Happy i pitanje dali pstoji taj koncert sa snimkom da se vidi

ante sertić
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 36
Drzava/Grad : sisak
Datum upisa : 07.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993 Empty Re: Baja Mali Knindza-Uzivo sa bracom Bajic,Rasom Pavlovicem i Goricom Ilic 1993

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu