Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

+19
Marko86
sulfa73
svirko65
blueimp
milosns021
dragan koja
ninax
stevoss
Kanarinac
goga_ch
joba
vragolance
Nesbojsa
gagi bezlja
kutinac
vlada012
Resavac
toplica55
tamnavac
23 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo) - Page 2 Empty Re: ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

Počalji od maki007 Pet Jun 15 2012, 11:09

Sumac je pevao na svadbama i veseljima gotovo svakoga vikenda, a cesto i preko nedelje. Otpevao je bar nekoliko desetina hiljada pesama. Pored toga ima desetak studijskih snimaka koje je otpevao u Lazarevcu i Ljigu.

Zoki Sule Majilovac je pustio dve pesme koje je Sumac otpevao uzivo u studiju Lazarevac.

Zika Marinkovic Sumac - Ja na jednu, ti na drugu stranu (uzivo - Zoki Sule Majilovac)

Kod:
http://speedy.sh/2x5Ma/Zika-Marinkovic-Sumac-Ja-na-jednu-ti-na-drugu-stranu.mp3

maki007
maki007
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo) - Page 2 Empty Re: ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

Počalji od maki007 Pet Jun 15 2012, 11:13

Zika Marinkovic Sumac - Gde ste sada prijatelji moji (uzivo - Zoki Sule Majilovac)
Kod:
http://speedy.sh/4gUv7/Zika-Marinkovic-Sumac-Gde-ste-sada-prijatelji-moji.mp3
maki007
maki007
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo) - Page 2 Empty Re: ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

Počalji od Ciga Sub Jun 16 2012, 16:24

Eh, Maki, podseti me na pokojnog Suleta... meni je bio poslao jos par, ali sam ja to izgubio sa starim kompom...


Pozdrav
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo) - Page 2 Empty Re: ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

Počalji od maki007 Ned Jun 17 2012, 08:42

Ja sam dobio samo ove dve. Sve najbolje Cigo! Pozdrav.
maki007
maki007
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo) - Page 2 Empty Re: ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

Počalji od pesmica Ned Jun 17 2012, 09:40

Nema više takvih kao Šule, he, he, a sad će se i ovde čuvati dva snimka uživo, hvala maki007!
PS1 Jel se sećate onog njegovog pisanja
"za cika Makija ja on je jedini pored cika Cige i Cika Pikija koji slusaju iskljucivo Kvalitet.."
PS2 Sulfa73 sinko, računaj da smo mi ovde u cvetu zrelosti, pa vidi nekako da nas razveseliš pre no što nas onaj gore ubere, poZdrav narodnjaci!
PS 3 Jedna slikica iz 1962
[You must be registered and logged in to see this link.]

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo) - Page 2 Empty Re: ZIKA MARINKOVIC SUMAC (jedini snimak uzivo)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu