Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

2 posters

Ići dole

Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001 Empty Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

Počalji od Artso Sub Feb 05 2011, 22:57

Pozdrav svima

Braca Vasilevski -Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

01.Balkan
02.Kumanovski duet
03.Polonka
04.Sax balada
05.Stoletov zaplet
06.Urnebes kolo
07.Vlaska etida
08.Vlaski D dur

[You must be registered and logged in to see this link.]
Artso
Artso
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 41
Drzava/Grad : Sydney
Datum upisa : 25.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001 Empty Re: Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

Počalji od SokoL Ned Feb 06 2011, 16:45

Hvala na LINK, skinucu kasnije ova kola na saksofonu. Nego sta me interesuje, Artso hehe. (LEVO SLIKA tvoj avatar)Jimi Hendrix jel to FOTO-montaza sa harmonikom, ne mogu da vidim najbolje detalje, dal je montirano. Slusam Hendrixa mnogo ali sa harmonikom ovo jos iskreno nisam video. Gde si nasao sliku, bas si me odusevio. Ako je fotomontaza dobro montirano(Hendrix inace za one koji ne znaju - svirao je gitaru i izmislio sva moguca sviranja na njoj).
VELIKI POZDRAV "ARTSO"

(Jos jedan podatak:Milance Radosavljevic neke svoje pesme koje je otpevao, uzeo je reci pesama bas od Jimi Hendrixa(preveo ih je), izjavio i sam Milance R. u nekoj emisiji)

SokoL
SokoL
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 49
Drzava/Grad : Srbija/Jagodina
Datum upisa : 26.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001 Empty Re: Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

Počalji od Artso Uto Feb 08 2011, 08:41

SokoL ::Hvala na LINK, skinucu kasnije ova kola na saksofonu. Nego sta me interesuje, Artso hehe. (LEVO SLIKA tvoj avatar)Jimi Hendrix jel to FOTO-montaza sa harmonikom, ne mogu da vidim najbolje detalje, dal je montirano. Slusam Hendrixa mnogo ali sa harmonikom ovo jos iskreno nisam video. Gde si nasao sliku, bas si me odusevio. Ako je fotomontaza dobro montirano(Hendrix inace za one koji ne znaju - svirao je gitaru i izmislio sva moguca sviranja na njoj).
VELIKI POZDRAV "ARTSO"

(Jos jedan podatak:Milance Radosavljevic neke svoje pesme koje je otpevao, uzeo je reci pesama bas od Jimi Hendrixa(preveo ih je), izjavio i sam Milance R. u nekoj emisiji)


Cao SokoL,


Avatar mi je Foto-montaza.

Ima i ova:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Smile
Artso
Artso
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 41
Drzava/Grad : Sydney
Datum upisa : 25.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001 Empty Re: Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

Počalji od SokoL Uto Feb 08 2011, 18:19

Arrow Ma vidim ja da odmah nesto nije u redu, pretpostavljao sam odmah. Inace imam sve moguce njegove albume, takodje i LIVE koncerte bukvalno sve od njega mnogo muzike i preslusao sve to(ma reko nema harmonike, nisam cuo nigde, zamalao da me predjes). To je trio on (vocal) sa elektricnom gitarom, bass gitara i bubnjevi. Pa zato mi je cudno bilo nigde nema zvuka sa harmonikom, a reko' odakle slika, sta je sad ovo. Mada po polozaju ruke vidi se da je to sviranje gitare, odmah sam po tome prepoznao da je foto-montaza, mada da pitam za svaki slucaj, mozda sam nesto propustio(hehe). Lepo, lepo si to uradio, ispalo je super i svidja mi se, iznenadjujuce -hehe. Je li, ajd' kad smo vec kod toga. Moja pretpostavka dalje znaci slusas Hendrixa(najboljeg gitaristu svih vremena) i sviras gitaru, jer ko slusa Hendrixa nemoguce da ne svira gitaru. Znam po sebi, makar za svoju dusu. Da pretpostavim i to, sta ti kazes?
POZDRAV
SokoL
SokoL
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 49
Drzava/Grad : Srbija/Jagodina
Datum upisa : 26.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001 Empty Re: Braca Vasilevski - Virtuozna Kola Na Saksofonu 2001

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu