Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko skida a ko postavlja

+3
nebi-vs
pesmica
vikentije
7 posters

Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Ko skida a ko postavlja

Počalji od vikentije Sub Apr 02 2011, 11:04

Kao novi član ovog sajta,naišao sam na mnogo problema oko pronalaženja pesama za dušu i raspoloženje.Ima ih a linkovi su mrtvi.Kako da shvatim STAF sajta da postoje ljudi koji samo skidaju muziku ili bilo šta drugo,i oni drugi koji postavljaju.Ima nas koji imaju ograničenu upotrebu interneta (800 Mb,ili 1Gb),slabu konekciju itd.Ovo niste uzeli u obzir.Sajtovi koji su aktivniji i imaju više članova,imaju veliki upload i download.Na tome treba poraditi.Ako je nešto drugo u pitanju,onda je u redu,ali za administraciju.Svuda je pravilo da se posle 24 sata,izbriše preuzeti fajl sa računara,ili se kupi od vlasnika nosač zvuka.Treba prestati sa praksom da ako ne postaviš,nema šta da radiš na sajtu.Kontraproduktivno je.Šta da postavimo što već nije postavljeno.Nadam se da ću naići na razumevanje sa ovim dopisom,ako ne od administraciji,a ono od članova foruma.Na mnogim forumima na sajtu nemamo prava da dodamo sugestije.Mora se otvoriti pristup svim članovima.Ako se ovo bar delimično usvoji,onda će doći i pohvale administraciji. iujhj

vikentije
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 45
Drzava/Grad : Grocka
Datum upisa : 01.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od pesmica Sub Apr 02 2011, 11:38

Ma niš se ne sekiraj, ne broje nam valjda baš koliko postavljamo i skidamo, aktivan se može biti i na drugi način... Eto, ti se potrudio da daš svoje mišljenje i to je nešto.. A većina tema su ionako otvorene svima, samo nisu ti aktivni, al to je njihov izbor, pa to treba poštovati.. Koliko sam primetila svako ko je donekle druželjubiv, pređe vremenom i u te aktivne. A onim prolaznima to nije ni bitno. Ima i onih koji samo nešto traže, a nikad ne pomognu kad drugi traže, svakojakih ljudi ima. Ti vidi šta je tebi važno i kako ćeš se prikazati ovde pa će valjda sve ići svojim tokom, prijatan vikend!

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od nebi-vs Sub Apr 02 2011, 20:22

vikentije kao sto vec pesmica rece, svako ko je na odredjen nacin aktivan moze da stekne pravo da pristupi i ostalom delu foruma. Ima u otvorenom delu foruma dosta prilike i mogucnosti da se to pravo stekne, dali nekim strucnim komentarima ili pomaganjem ostalim clanovima, postavljanjem omota ili pesama iz svoje Fonoteke a administracija ce onda odluciti o izmeni statusa.
Znaci samo strpljenje i sve ce ici svojim tokom.
Jedno malo pitanje sa moje strane koje ce ti mozda objasniti u cemu je fora:

DALI BI I TI NEKOG STRANCA KOJI ZAKUCA NA TVOJA VRATA ODMAH PUSTIO U TVOJ STAN ???????????????????????

nebi-vs
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 13.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od goga_ch Sub Apr 02 2011, 22:19

Pozdrav, a ja da dam odgovor za linkove, kao sto si sam primetio ima onih sto postave i odu, a isto zavisi i do servera.Vecinom posle nekog vremena linkovi isteknu, znaci nismo mi toliko krivi. Mi moderatori nismo duzni sve da preuzimamo tako da ako neki link istekne zamoli da neko ponovo postavi srdacan pozdrav
goga_ch
goga_ch
MODERATOR
MODERATOR

Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od Ciga Ned Apr 03 2011, 10:16

Mislim da je sve gore napisano i da si dobio odgovor. Ali ja dok citao tvoj komentar dodje do zakljucka da cu ostati bez pohvale Sad

Pzdrav Vikentije i dobro nam doso.
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od siga Ned Apr 03 2011, 10:23

Уз извињење за коментар, мој одговор би био следећи:"Сви скидају а неколицина поставља".

Није што је мој, али одговор је тачан 100 %. Хахаха

поздрав друштву

siga
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od nebi-vs Ned Apr 03 2011, 11:20

Da potvrdim i ja samo sta siga rece, nekolicina postavlja a svi ostali skidaju.

Nego jos nesto u vezi ovog dela iz tvoga komentara:

vikentije ::Ima nas koji imaju ograničenu upotrebu interneta (800 Mb,ili 1Gb),slabu konekciju itd.Ovo niste uzeli u obzir

Cudno je da svi kukaju na ogranicenost Interneta kad je u pitanju Uploud, ali kad je u pitanju skidanje, niko se ne zali na ogranicenje.

Pa u takvim slucajevima bi svi clanovi koji imaju isti problem trebali da budu fer i jedan deo od toga da izdvoje za postavljenje a drugi deo za skidanje muzike.
Ali zasto se muciti ripovati Kasete, CD ili Ploce i to sve postavljati na neki server, kad je mnogo jednostavnije kliknuti na dugme za skidanje.

ILI mozda gresim????





nebi-vs
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 13.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od Ciga Ned Apr 03 2011, 12:40

To u vezi neta je stara otrcana fora. Sada u Srbiji mnogi imaju brzi internet nego ja u CH.
Polazim od sebe u resavskom kraju, placam bezicnu vezu samo 10 evra, a imam neogranicen protok podataka. Naravno ne placam najvecu brzinu koju provajder nudi, jer nisam stalno kuci. Zato nemoj da se hvatamo oko nekog ogranicenja itd....
Svako od nas visi na youtube po celi dan, a tamo je potrebno najmanje 10 x vise mb, nego za bilo koj forum.

Pozdrav svima.
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od SuDbbInnAaa Ned Apr 03 2011, 13:46

E, Na Ovako Nesto Nemogu da Precutim ..Slusaj Ovamo "Sine Vikentije" Registrovao si se 1 aprila i vec istog Momenta Ispisao -Kritike Neosnovane - evo ovde , ako si zaboravio da te podsetim [You must be registered and logged in to see this link.] ....Iako su ti Clanovi Usli u Susret i Pokusali Objasniti Kako to Funkcionise NE samo na ovome sajtu nego UOPSTE NA SVIM SAJTOVIMA SLICNIM OVIM vec sledeceg dana otvaras Novu Temu i nastavljas sa Kritikovanjem sto je GROZNO ZA CITANJE , JER OVAJ SAJT JE JEDAN OD NAJBOLJIH STO SE TICE MUZIKE I JA LICNO NEDOZVOLJAVAM DA "Pljujes" po ljudima koji to NISU ZASLUZILI ...svaki muzicki sajt je -, SAJT DOBRE VOLJE OSOBA KOJE SE NA NJEMU NALAZE-- , sto znaci na prost jezik malo AKO ZELIM DACU , AKO NE ZELIM --NEDAM I NEMOZES MI NISTA !!!!!to tebi treba da bude jasno da ti -NIKO NISTA NIJE DUZAN -!!!!!! Ovde se nalaze POZNAVAOCI MUZIKE , Osobe Koje su se godinama trudile da nesto imaju tu su i POZNATI RIPERI I nemoraju da citaju tvoje NEOSNOVANE Kritike ,a ti nisi ni "Repom Mrdnuo" osim sto kritikujes od kako si se ovde pojavio i ja to smatram kao UNFER IGROM!!!Polazim od Same sebe pitanjem ZAsto bih ja "delila" nesto sa tobom sto sakupljam godinama kad sam procitala tolike kritike, sve zavisi od moje dobre volje i Moj savet ti je sledeci :..... Otvori Temu u Temi TRAZIM i stavi svoj NEOSTVARENI spisak pesama ili pevaca koje nisi mogo da skines pa ce se naci vec neko ko ce ti UCI U SUSRET da dobijes to sto zelis a sve ostale price i pisanja "Okaci Macku o Rep " jer sajt NE zasluzuje Kritike od Tebe Nikakve kao NOVAJLIJE - i niko nije duzan da postavlja DUGOTRAJNE LINKOVE i da ceka da neko dodje za 10 godina i skine neku pesmu sto mu se svidja .... previse sam vec rekla , ostalo je na tebi pa ,umesto kritike zavrni rukave i netrosi slova na nesto nepotrebno Pozdrav
SuDbbInnAaa
SuDbbInnAaa
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 113
Drzava/Grad : Zurich CH
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od vikentije Pon Maj 09 2011, 11:43

Kako se samo udružiste protiv jednog novog člana,i to apsplutiste,početnika.
Zar niste primetili na samom početku da nisam mogao da se snađem.Ko mi je pomogao?Poštujem i cenim vaš umni napor koji ste uložili da mi date takve odgovore,kakvi god da su.Ne mogu da verujem da me je onako oplela neka Sudbina.Ne oseća "sirotinju".Pa ja bih ti poklonio bubreg,a ne pesmu.Ja nisam kritikovao sajt bukvalno ,nego sam izneo moj slučaj u pravom smislu.A ti pevaj pesmu Ljuljaj me Sudbino,bar po slici koju vidim.Ništa mi nisi pomogla.Zahvaljujem Cigi koji mi je kao pravi domaćin poželeo dobrodošlicu.Sada je 9.Maj 2011. prošlo je više od mesec dana,bio sam odsutan iz moje sredine,i nadam se da ću imati zadovoljstvo da uživam na ovom muzickom sajtu.

vikentije
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 45
Drzava/Grad : Grocka
Datum upisa : 01.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ko skida a ko postavlja Empty Re: Ko skida a ko postavlja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu