Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ponešto od Mirka Kodića - Samo linkovi

2 posters

Ići dole

Ponešto od Mirka Kodića - Samo linkovi Empty Ponešto od Mirka Kodića - Samo linkovi

Počalji od mikinac2 Čet Jul 07 2011, 16:05

[You must be registered and logged in to see this link.]



mikinac2
mikinac2
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 60
Drzava/Grad : Srbija/Smederevo
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponešto od Mirka Kodića - Samo linkovi Empty Re: Ponešto od Mirka Kodića - Samo linkovi

Počalji od micha56 Čet Jul 07 2011, 20:38

E, da bar postoji neki program kao sto je CryptLoad za rapid i jos neke druge sajtove, ali za 4shared, pa - kopiraj sve ove linkove i ubaci u program i on neka skida polako jedan po jedan link.
Ovako sva ova kola jedno po jedno manuelno skidati - pa treba mnoooogo vremena i dosadno do boli ....
@mikinac2 - pa kako te nije mrzelo da postavljas jedno po jedno kolo.
Umesto toga mogao si ovako - skupis sva kola u jedan rar i postavis ih na multiupload i skidanje ide na 3 klika - i to sa kog sajta hoces od ponudjenih 6 (cini mi se). Megaupload, koji je u sastavu Multiuploada drzi linkove aktuelne po 6 i vise meseci (ne znam tacno koliko, ali jos su aktuelni moji linkovi za skidanje od januara ove godine).

U svakom slucaju - hvala veliko za ogroman trud koji si ulozio, ali ovo skidanje jednog po jednog kola, sa cekanjem vremena izmedju - ne isplati se.

Pozdrav.
micha56
micha56
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 68
Drzava/Grad : Srbija/Cuprija
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu