Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

3 posters

Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od ljuba1 Uto Avg 27 2013, 20:07

Pozdrav svima,

Trazim ovu pesmu vec duze vreme. Mislim da je to pokojni Toma otpevao na Beogradskom Saboru 1972 ili 1973 godine.

Svojevremeno je cesto pustana na radio stanicama pa verujem da negde mora da postoji zapis.

Unapred hvala.
ljuba1
ljuba1
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 60
Drzava/Grad : Chicago, USA
Datum upisa : 12.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od DANIEL DALLAPE Čet Mar 13 2014, 17:49

ja slucajno sam upoznao jednog kompozitora i harmonikasa iz srbije sto ima tu pesmu.trazejuci 4 singlice od mirka kodica sto fale,slucajno sam upoznao ovog harmonikasa.niko nije se aktivirao da mi pomogne za te 4 singlice zato sto nisu imali interes od mene.ja sam zaista razocaran i zato sad bih se trampao sa tu pesmu za te 4 singlice od mirka sto fale.u ovom klipu na youtube objasnio sam o cemu se radi. [You must be registered and logged in to see this link.]
ja imam tekst od ovu pesmu od tomu zdravkovica.nije pesma sa dobar kvalitet.snimljena je sa radia,ali bolje nesta nego nista.spreman duri i da kupim od tog coveka tu pesmu za nekog sto ce da nadje te 4 singlice od mirka sto fale.ko hoce da se samnom dogovara za ovo,moze da mi pise na moj email : [You must be registered and logged in to see this link.]
pozz

DANIEL DALLAPE
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 40
Drzava/Grad : MAKEDONIJA SKOPJE
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od DANIEL DALLAPE Ned Mar 23 2014, 16:55

zamolio sam tog coveka  da mi da tekst od te pesme.ovaj tekst je dokaz da postoi ova pesma.ja spreman sam da kupim ovu pesmu od tog coveka,za nekog sto ce da nadje te 4 singlice

Nek srca mlada raduju se sreci

Prolece je na domaku snova
Mlada srca ljubavlju se pale
Sva priroda puna je zvukova
Cvecem su doline zasjale

Nek srca mlada raduju se sreci
Od sjaja sunca sebi radost stvore
Jer zivot znajte brzo ce proci
Zato nek srca u zanosu gore

Prolece je znak ljubavi moje
Kao ruza pupi ona sada
Rose sunca zlatom ljubav broje
U mom srcu velika je nada

Nek srca mlada raduju se sreci
Od sjaja sunca sebi radost stvore
Jer zivot znajte brzo ce proci
Zato nek srca u zanosu gore

Njenim dahom prolece se peje
Njenim okom sunce sad se smeje
Njena kosa potseca na vale
Usne njene moje usne pale

Nek srca mlada raduju se sreci
Od sjaja sunca sebi radost stvore
Jer zivot znajte brzo ce proci
Zato nek srca u zanosu gore

Nek srca mlada raduju se sreci
Od sjaja sunca sebi radost stvore
Jer zivot znajte brzo ce proci
Zato nek srca u zanosu gore (x2)

snimak nije u dobar kvalitet.snimljena je od radio na kasetu,ali bolje nesta nego nista

DANIEL DALLAPE
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 40
Drzava/Grad : MAKEDONIJA SKOPJE
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od AnOnImAn Pon Apr 28 2014, 12:35

Jeste, postoji ta pesma bas kao i one 4 singlice. Ali doci do njih je nemoguca misija. Stalno samo sanse bez pogodaka 0:0

AnOnImAn
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od Kanarinac Uto Apr 29 2014, 19:16

Ma sve se moze naci. Mozda ne sve cetiri singlice al bar pola od te potraznje

A i za pesmu Tome nije problem
Kanarinac
Kanarinac
MODERATOR
MODERATOR

Godina : 104
Drzava/Grad : Bern CH
Datum upisa : 14.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od DANIEL DALLAPE Sre Apr 30 2014, 16:02

cim kazes da mozes naci singlove, kazi sta zelis za uzvrat, posto vidim da te tomina pesma ne interesira jer si napisao da ti nije problem naci tu pesmu

DANIEL DALLAPE
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 40
Drzava/Grad : MAKEDONIJA SKOPJE
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od DANIEL DALLAPE Čet Maj 01 2014, 07:29

ali i nema dokaz da je neko nasao neku singlicu od mirka.nema omot za dokaz.

DANIEL DALLAPE
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 40
Drzava/Grad : MAKEDONIJA SKOPJE
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od FERRI Čet Maj 01 2014, 09:39

JES BOLAN, LAKO JE NAC' SVE TO

FERRI
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od ljuba1 Pet Maj 02 2014, 21:55

Pa ako neko ima Tominu pesmu neka je postavi. Lepo bi bilo obizirom da je jako tesko naci. Svi znamo da pesma postoji, ja sam je licno cuo dosta puta na radiju ali je nazalost nemam sacuvanu.
ljuba1
ljuba1
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 60
Drzava/Grad : Chicago, USA
Datum upisa : 12.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od TomZadravkovic Sub Maj 10 2014, 20:00

I oce li biti Tomina ili nece?

TomZadravkovic
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic Empty Re: Trazim pesmu "Nek srca mlada raduju se sreci" - Toma Zdravkovic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu