Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Multiupload-spas za sve nas!!!!

Ići dole

Multiupload-spas za sve nas!!!! Empty Multiupload-spas za sve nas!!!!

Počalji od Babeu Sre Mar 17 2010, 13:18

Vidim da je dosta Vas prihvalilo [You must be registered and logged in to see this link.] za svoja postavljanja,pa želim da približim ostalima sve prednosti ovog sajta (bar one koje sam ja ,za sad,primetio).


Kao prvo,po završetku uploada fajl se automatski prebacuje na maximalno 8 servera koje je moguće birati prostim čekiranjem kvadratića levo od naziva željenog servera (zaokruženo dole)
Kao drugo,tu je i FILE MENAGER (zaokruženo gore) nalik COOLLECTOR ACCOUNTU na Rapidu,gde se skladište svi Vaši uploadi.Naravno,ovu opciju možete koristiti samo ako ste se predhodno registrovali.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao treće,tu je mogućnost uploada više fajlova odjednom, nalik speedyshare-u.Do toga ćete doći pritiskom na MULTIPLE FILES.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da biste izabrali mogućnost stavljanja više od 2 fajla kliknite na ONE MORE FILE onoliko puta koliko fajlova želite da postavite

[You must be registered and logged in to see this image.]

I ,za mene (i sve koji već imaju COLLECTOR ili Premium ACCOUNT na Rapidu ili nekom od ponudjenih servera),najvažnija stvar je mogućnost automatskog prebacivanja fajla na Vaš nalog.
Samo je potrebno kliknuti na server koji Vas interesuje i tad će Vam se pojaviti prozorče gde treba da ukucate šifru Vašeg naloga i pritiskom na CONTINUE ga overite.Ako ne želite da Vam je šifra stalno u opticaju odčekirajte opciju REMEMBER.

[You must be registered and logged in to see this image.]

To je ukratko to.
Kod nekog sam video da ima opcija direktnog linkovanja na sam Multiupload server,ali tu opciju nisam uspeo naći,pa ako neko zna neka pripomogne,jer je zgodna zbog toga što prilikom downloada treba pritisniti samo jedno dugme i to je to.Nema prebacivanja na drugu stranicu ,niti čekanja na aktivaciju downloada.

Nadam se da ćete ovo prihvatiti,jer je idealno rešenje da se manemo opštepoznatih muka sa čekanjem početka downloada.
Da napomenem svima koji koriste JDOWNLOADER da ubacivanjem multiupload linka JD automatski prepoznaje sve ponudjene servere,tako da ne morate ubacivati svaki server pojedinačno,već na taj način možete ubaciti sve servere,pa čim sa jednog počne da skida isključite ostale,jer svaki server ima neku falinku oko čekanja,pa se ne može sa sigurnošću reći sa kojeg se najbrže aktivira download.

Pozdravloock!!
Babeu
Babeu
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 50
Drzava/Grad : Beograd, Rakovica, Sunčani breg
Datum upisa : 13.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu