Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio)

+4
smoki
siga
Zeps
Mister No
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio) - Page 2 Empty Re: Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio)

Počalji od milena Pet Maj 06 2011, 11:19

[You must be registered and logged in to see this link.]
To je to.
Pozdrav

milena
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 49
Drzava/Grad : arandjelovac
Datum upisa : 29.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio) - Page 2 Empty Re: Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio)

Počalji od smoki Uto Maj 24 2011, 18:28

Napisao siga za pevacicu- Милијана Николић.Na netu ne postoji podatak o njoj ,ima li neko ko zna ili ima omot -verovarno neke singlice....
smoki
smoki
Srebreni Clan
Srebreni Clan

Godina : 53
Drzava/Grad : Srbija
Datum upisa : 17.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio) - Page 2 Empty Re: Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio)

Počalji od Mister No Uto Jun 14 2011, 16:19

Što reći,nego veliko HVALA svima na pomoći!Malo je i bezobrazno s moje strane što i ranije nisam zahvalio,ali skoro pa sam i zaboravio na ovu temu.Bome,imam što sad prepisivati a i tražiti,a kako što nađem tako ću i s vama podijeliti.Još jednom,thanks od srca i slobodno dopisujte i dalje informacije o projektima na kojima je radio ovaj veliki skladatelj narodne glazbe.Pozz svima.
Mister No
Mister No
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio) - Page 2 Empty Re: Novica Urošević (Potrebne informacije o izdanjima na kojima je on radio)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu