Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lepa Brena: Bugari su u mom srcu

Ići dole

Lepa Brena: Bugari su u mom srcu  Empty Lepa Brena: Bugari su u mom srcu

Počalji od SMEDEREVAC Uto Dec 06 2011, 16:33

Posle više od dve decenije Lepa Brena (51) pevala je u Sofiji pred oko 20.000 ljudi u dvorani Armez. Njen koncert po scenografiji i repertoaru bio je replika nastupa u Beogradskoj areni, koji je održala pre nešto manje od mesec dana, ali to nije smetalo publici da uživa u njenim hitovima.


Brena je u Sofiju doputovala dva dana ranije sa suprugom Bobom Živojinovićem i pratećim bendom. Već u hotelu dočekali su je obožavaoci koji su u rukama držali njene ploče i postere iz 1981. godine, strpljivo čekaju u redu za autogram, a ovaj gest dirnuo je pevačicu. Koncert u Armez hali započela je pesmom "Uradi to", a potom je nastavila sa hitovima.


- Moj najlepši rođendan dočekala sam ove godine na koncertu u Beogradu 20. oktobra, a drugi po redu najlepši koncert je ovaj u Sofiji. Učinili ste me srećnom i ponosnom. I da znate da ćete kao publika i kao nacija ostati zauvek u mom srcu - rekla je Brena publici, koja je nagradila ovacijama. Prilog sa njenog koncerta u Sofiji emitovala je bugarska državna televizija.


IZVOR:VESTI


SMEDEREVAC
SMEDEREVAC
Super Clan
Super Clan

Godina : 57
Drzava/Grad : Sweden.Smederevo-Srbija
Datum upisa : 13.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu