Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

3 posters

Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Macika Uto Maj 22 2012, 01:23

Ćao, narode !
Pre dvadesetak godina sam na radiju čula jednu pesmu koja mi se jako svidela. Čula sam je tad i nikad više, niti sam mogla da saznam kako se zove pevačica.
Kao da je u zemlju propala posle i pesma i pevačica.
Tekst ide ovako :

Noćima ne spavam, nešto mi ne da
Tebe očekujem ja... ( tako nešto )

Pa onda ide refren :

Ne mogu, ne mogu ne mogu da spavam sama
gužvam belu postelju i pitam se gde si sada


Jako je melodična pesma, zato mi se i svidela, ali nemam pojma ko peva.
Zna li neko ? Hvala.


Poslednji put izmenio Macika dana Pet Jan 24 2014, 10:16, izmenio ukupno 2 puta

Macika
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 43
Drzava/Grad : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od ILIJA025 Uto Maj 22 2012, 18:33

Ja mislim da je u pitanju Tina Tasa 1995-Nocima ne spavam,album izdat za DISKOS.Problem je sto ja tu pesmu imam samo na kaseti,nemam je na CD-u,ne znam ko bi to mogao da prebaci na CD.
Tekst pesme pocinje-
Nocima ne spavam,trazim te u snu
ja te obozavam a ti nisi tu
refren ide ovako kako ovde pise


Nadam se da je to ta pesma

ILIJA025
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 44
Drzava/Grad : Srbija
Datum upisa : 19.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Macika Sre Maj 23 2012, 00:34

ILIJA025 ::Ja mislim da je u pitanju Tina Tasa 1995-Nocima ne spavam,album izdat za DISKOS.Problem je sto ja tu pesmu imam samo na kaseti,nemam je na CD-u,ne znam ko bi to mogao da prebaci na CD.
Tekst pesme pocinje-
Nocima ne spavam,trazim te u snu
ja te obozavam a ti nisi tu
refren ide ovako kako ovde pise


Nadam se da je to ta pesma
Jeste, to je ta, a sad sam uporedila i glas kojeg se sećam sa pesmama Tine Taše iz 1993. koje su dostupne na netu i to je definitivno ta pevačica. Ako ikada budete u prilici tu pesmu da prebacite u neki format pogodan za upload na net, hvala unapred.

Macika
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 43
Drzava/Grad : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Gost Čet Maj 24 2012, 01:32

ja imam kasetu

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Gost Čet Maj 24 2012, 01:33

opaaa otisle mi zvezdice... hahaha sacu da placem za zlatnim zvezdicama ahahahahhaaaa

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Macika Čet Maj 24 2012, 05:40

Dalibore, ako biste bili dobri da postavite makar tu jednu pesmu, ako vas ne mrzi, hvala lepo.
A ako vas mrzi, sačekaćemo da prestane da vas mrzi i da budete bolje volje, samo postavite, molim vas.

Macika
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 43
Drzava/Grad : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Macika Sub Sep 01 2012, 20:12

Ima li neko link za album Simone i Zlaja benda '' Decko setaj '' iz 1996. ? Hvala od srca.

Macika
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 43
Drzava/Grad : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Macika Pet Jan 24 2014, 10:17

Da li neko ima i da li bi bio ljubazan da postavi omot kasete, ili ploče Zorice Minić iz 1992. ' Pokidani snovi ' ? Hvala najlepše.

Macika
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 43
Drzava/Grad : Novi Sad
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Kanarinac Pet Jan 24 2014, 12:37

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo su tvoje postavke Sa ovim nikom si banovana na ovom forumu i sama znas razlog a iskoristila si sansu da se ponovo registrujes pod drugim nikom a takodje je primeceno da si i na drugim forumima sa razlicitim nikom da ne nabrajam jer se prati svaki clan

Trazis da bi isto postavila na YUTUBE Kad bi se i ovde aktivirala i postavila bar pola od onog materijala sto si postavila na vec pomenuto
Kanarinac
Kanarinac
MODERATOR
MODERATOR

Godina : 104
Drzava/Grad : Bern CH
Datum upisa : 14.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992. Empty Re: Lejla ' Kupila mi keva najke ' i omot Zorica Minić ' Pokidani snovi ' 1992.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu