Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

4 posters

Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od Mister No Čet Sep 27 2012, 20:27

Za one koji nisu upućeni, Croatia records je krenula u proces digitalizacije svih albuma iz faze ex Jugotona.Sam proces će trajati oko 2 godine, jer ima toga jaaaaaako puno.Do sada je s originalnih mastera digitalizirano mnogo albuma koji se mogu kupiti preko iTunesa i zvuče savršeno!Reizdani su svi studijski albumi Rokera s Moravu, studijski albumi Zorana Kalezića. Tome Zdravkovića, kompletna diskografija Braće Bajić, 5 albuma Milene Plavšić, Dušica Stefanović Bilkić album "Dođi mojim ružama"., Aca Matić album "Ona mi je sve", Žika Ivković "Voliš li me isto kao nekad", Lepa Lukić album "Vatra", 3 albuma Radoslava Rodića Rokija, 2 albuma Kvake, 3 albuma Snežane Savić, 3 albuma Save Radusinovića, Album Vere Ivković, zatim Vere s Danilom Živkovićem, pa samostalni Danila Živkovića, nekoliko albuma Slavka Perovića...To je samo kap u moru iz arhive ex Jugotona, a bit će dostupno sve.Ko ima iTunes može poslušati inserte svake pisme u trajanju oko minut, a ko nema može ga besplatno skinuti i preslušati sve što sam nabrojao i još puno više....
Mister No
Mister No
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty Re: -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od Vlada Miskovic Čet Okt 11 2012, 18:24

Sta mislis,da li ce biti digitalizovane ploce dueta Bosa Ovuka i Rade Bogicevic??
Da ne prebacujem dzaba ploce na CD...
pozz
Vlada Miskovic
Vlada Miskovic
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 40
Drzava/Grad : Srbija / Beograd
Datum upisa : 22.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty Re: -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od dragan koja Pon Okt 15 2012, 19:53

Mister No ma ti albumi gde bi se mogli kupiti koji su reizdani.Javi mi ako nesto znas posto imam jednog Kolegu koji zivi u Krapini a drugog u Zagrebu.Pozz
dragan koja
dragan koja
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 58
Drzava/Grad : Topolovnik/Srbija/Italia/Trst
Datum upisa : 28.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty Re: -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od Mister No Čet Nov 01 2012, 17:22

Isprika što nisam ranije svratio u ovaj dio foruma.Reizdano će biti sve što je Jugoton ikad objavio, tako da će i Bosa i Rade biti digitalizirani.Svakim danom se radi na digitaliziranju albuma i planirano je sve završiti za nekoliko godina.Izdanja se za sada mogu kupiti samo preko iTunesa, na žalost Slovenija je jedina država iz ex Yuge iz koje se mogu kupovati albumi preko iTunesa.Svi vi koji živite u Njemačkoj, Americi... možete kupovati bez problema.Zadnje što ja znam da je digitalizirano su sljedeća Jugotonova izdanja:2 albuma Staniše Stošića, 1 Snežane Đurišić, 4 Nenada Jovanovića, kompilacija pjesama iz Vranja, 3 Borisa Bizetića...
Mister No
Mister No
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty Re: -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od goga_ch Čet Nov 01 2012, 17:55

dtzui mi veredniji od njih
goga_ch
goga_ch
MODERATOR
MODERATOR

Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty Re: -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od dragan koja Čet Nov 08 2012, 16:40

Ja sam pitao telefonom i rekli su mi da se mogu obratiti u Zagrebackoj prodavnici direktno kod njih posto i ovako cesto prolazim kroz Zagreb
dragan koja
dragan koja
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 58
Drzava/Grad : Topolovnik/Srbija/Italia/Trst
Datum upisa : 28.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

-Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja- Empty Re: -Digitaliziraju se sva Jugotonova izdanja-

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu