Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEGA za i protiv

3 posters

Ići dole

MEGA za i protiv Empty MEGA za i protiv

Počalji od zile1991 Ned Avg 11 2013, 19:36

Jos od pre par meseci sam na netu vidjao da se fajlovi postavljaju na MEGA server. [You must be registered and logged in to see this link.] koliko znam, kompaniju je osnovao nekadasnji vlasnik Megauploada Kim DotCom, kojeg su, kao sto je svima nama poznato, americke vlasti uhapsile i ugasile mu stranicu pocetkom 2012e godine. Sada se medjutim na moju veliku radost ponovo vratio u virtuelni prostor i to u velikom stilu. Mega je server koji raspolaze naj novijom tehnologijom i razlikuje se od ostalih po nekim zanimljivim karakteristikama, koje cete izmedju ostalog primetiti ako naletite na neki fajl koji vam je potreban a uoloadovan na megi. Za pocetak, svaki free korisnik dobija 50GB slobodnog prostora i koliko znam fajlovi se ne brisu sa servera osim u slucaju prijave zloupotrebe. U sustini koliko sam upucen u tu tematiku, do sada je ovo naj povoljniji sajt za free korisnike.

Ali imajuci u vidu da je DotCom u nemilosti americke vlade, plasim se da ce projekat biti osujecen as fajlovi korisnika ponovo nestati bez traga.


Mene u sustini zanima, kakvo je vase miljenje ili iskustvo sa megom?
zile1991
zile1991
Stalni Clan
Stalni Clan

Godina : 32
Drzava/Grad : Srbija Beograd
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEGA za i protiv Empty Re: MEGA za i protiv

Počalji od golmandzija Pon Avg 12 2013, 00:56

ja koristim mediafire i nemam nikakvih problema :)i linkovi traju do godinu godinu i po dana Smile
golmandzija
golmandzija
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 33
Drzava/Grad : Srbija/Feketic
Datum upisa : 24.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEGA za i protiv Empty Re: MEGA za i protiv

Počalji od ljupcebgd Sre Avg 14 2013, 08:24

Mene u sustini zanima, kakvo je vase miljenje ili iskustvo sa megom?
Ja sam prezadovoljan (kao i nekad sa Megaupload-om) ali me vreme naucilo da nikome ne verujem i
zato fajlove stavljam na vise mesta. Do skoro je Jandeks.ru bilo najpovoljnije mesto za free upload -
crkose i oni...ne brisu stare fajlove ali je upload ogranicen na samo 3 GB

Pozzzzzzzz
ljupcebgd
ljupcebgd
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 67
Drzava/Grad : Srbija/Beograd
Datum upisa : 24.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MEGA za i protiv Empty Re: MEGA za i protiv

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu