Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

+12
ljupcebgd
MarkoGM
maki007
Ciga
jovica
nebi-vs
teacher
Zeps
Trandafilko
Kanarinac
siga
pesmica
16 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Gost Sre Dec 04 2013, 16:29

[You must be registered and logged in to see this image.]



Da  li  neko  zna  cija  je  ovo  singlica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od pesmica Sre Dec 04 2013, 18:50

Des žikoo, pa tvoja, naravno, a od njih si nam već poklonio onu singlicu sa Hoćeš li mi kćeri mila itd., poZdrav!
PS Čekam nagradu za tačan odgovor na ovo teško pitanje!

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Gost Sre Dec 04 2013, 19:49

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jeste, svaka cast evo i datum - Duet Petkovic - Vukovic - Melos NF 107 - 19.02.69

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od pesmica Sre Dec 04 2013, 20:17

A sad još Miroljuba i Milana zvučno!

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od siga Sre Dec 04 2013, 21:38

Oooooooo, kakvo drustvance..

Pozdrav za Vas.

siga
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Kanarinac Sre Dec 04 2013, 22:03

I sa moje strane pozdrav
Kanarinac
Kanarinac
MODERATOR
MODERATOR

Godina : 104
Drzava/Grad : Bern CH
Datum upisa : 14.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty nazalost

Počalji od Dalibor.f Sre Dec 04 2013, 22:20

Da vas obavestim da je veceras nas prijatelj moske preminuo Sad Bog da mu dusu prosti i da ga primi u svoje carstvo nebesno. Pre neko vreme seljak, sada moma Sad

Dalibor.f
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Dalibor.f Čet Dec 05 2013, 00:10

Zna vecina od Vas da Tomine pesme i ploce sakupljam jos od 2004/05
i u toj mojoj borbi da se sakupi i diskografise sve imao sam dosta prijatelja sto su mi pomagali
ali dvoje su bili tu samnom jos od samog pocetka
zajedno smo naporedno nabavljali albume snimali, diskografisali i radovali se zajedno svakoj novoj pesmi za nas
i kad se konacno sakupile sve pesme i kad smo radili na pronalazenju boljih ploca i snimaka, ovo dvoje prijatelja nas je prerano napustilo. Pre neki mesec seljak, a veceras moske. obojica od teskih bolesti su nas pre vremena napustili

Bog da im dusu prosti i primi ih u carstvo nebesno. Bili su LJUDINE VELIKOG SRCA. Bozja volja...

Dalibor.f
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Trandafilko Čet Dec 05 2013, 07:22

Још један из друштва се пресели у вечност...Сељака нисам познавао, (а као да јесам), а Мому сам знао, био је на дружењима...
Шта рећи...
Покој им души...

Trandafilko
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 67
Drzava/Grad : UK-London, Srbija-Beograd
Datum upisa : 10.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od siga Čet Dec 05 2013, 09:46

Nek mu je laka zemlja.
Pamticu ga kao velikog ljubitelja muzike, kao velikog boema. Tako, boemski, je i ziveo, narocito u mladosti.


siga
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Kanarinac Čet Dec 05 2013, 10:22

Bog da mu dusu prosti, neka mu je laka crna zemlja.

Kanarinac
Kanarinac
MODERATOR
MODERATOR

Godina : 104
Drzava/Grad : Bern CH
Datum upisa : 14.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od pesmica Čet Dec 05 2013, 18:23

Moske, počivaj u miru Božijem! Iskreno saučešće porodici i prijateljima.
Osipamo se polako, al sigurno. Nema te više Momčilo sada dobija na težini (bio je jedini sa tim imenom koga sam poznavala). Propustila sam poslednja druženja sve misleći biće još prilika, al eto za neke od nas je prekasno, takav je ovaj život.
Pokvarismo žikii temu, al eto muka naterala...

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Zeps Čet Dec 05 2013, 18:41

Имао сам част да се упознам са Москетом. Нек му је лака црна земља, и нек почива у миру.

Zeps
Super Clan
Super Clan

Godina : 35
Drzava/Grad : Srbija/Novi Sad
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Gost Čet Dec 05 2013, 18:51



I ja sam poznavao Momu, neka mu je laka zemlja.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od teacher Čet Dec 05 2013, 19:22

Nek mu je laka zemlja. Upoznali smo se na druzenju, miram, tih, pravi ljubitelj muzike.
Iskreno saučešće porodici i prijateljima.
teacher
teacher
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 69
Drzava/Grad : BiH, Capljina
Datum upisa : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od nebi-vs Čet Dec 05 2013, 19:46

Svom najboljem prijatelju bi ovim putem zeleo da uputim poslednji pozrav. Neka mu je laka zemlja i neka u miru Bozijem pociva.

Veliki bol i przninu osecam u svojoj dusi. Napustio nas je jedan veliki ljubitelj narodne muzike sa kojim sam u zadnjih par godina proveo dosta vremena, kako u Podrumcetu ili pecenjari, tako i po buvljacima i piajcama u potragi za izgubljenim ili nepoznatim crnim draguljima.

Momo druze, nedostajaces svima nama a pogotovo tvom Cegercetu Nesi-Vs.

nebi-vs
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 13.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od jovica Čet Dec 05 2013, 20:41

Familiji moje iskreno saucesce
Neka ti je laka crna zemlja, pocivaj u miru.............
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
jovica
jovica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 111
Drzava/Grad : Chicago, u.s.a.
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Ciga Čet Dec 05 2013, 23:01

Nek mu je laka zemlja, umro je jedan jako drag i dobar covjek...
Ciga
Ciga
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od maki007 Pet Dec 06 2013, 01:42

Veoma mi je zao. Iskreno saucesce porodici. Pokoj mu dusi.
maki007
maki007
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 10.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od MarkoGM Pet Dec 06 2013, 05:16

Nek mu je laka crna zemlja i iskreno saučešće familiji i prijateljima.

MarkoGM
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 27.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od ljupcebgd Pet Dec 06 2013, 05:48

Ja sam samo upoznao Mosketa ali sam cuo puno lepih reci o njemu. Iskreno saucesce familiji
ljupcebgd
ljupcebgd
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 67
Drzava/Grad : Srbija/Beograd
Datum upisa : 24.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od goga_ch Pon Dec 09 2013, 23:08

Iskreno saucesce familiji, nek mu Svevisnji podari vecni mir
goga_ch
goga_ch
MODERATOR
MODERATOR

Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Trandafilko Uto Dec 10 2013, 11:36

Овде то написа Далибор на некој теми, не сећам се којој.
Па сам назвао Бивана, он је знао више детаља о томе када је Моске преминуо и где ће бити сахрана.
Сахрана је била у петак на Лешћу, били су осим нас двојице, Сига, Снежа, Боки, Виртуал и Бабеу. Нисам ваљда некога заборавио...

Москета сам упознао крајем 2009 у печењари, после се виђали код Ђаге. Довољно да га доживим као дугогодишњег пријатеља.

Trandafilko
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 67
Drzava/Grad : UK-London, Srbija-Beograd
Datum upisa : 10.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Djaga Sre Dec 11 2013, 06:50

Ja sam ga dozivljavao kao prijatelja i zao mi je sto nisam mogao da dodjem na sahranu. Moje iskreno saucesce porodici!

Djaga
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 65
Drzava/Grad : srbija
Datum upisa : 14.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Babeu Sre Jan 08 2014, 19:27

Upoznavsi Mosketa, upoznao sam jednog pravog boema i lafcinu, sa svim vrlinama i manama, coveka koji je voleo zivot, druzenje, dobru pesmu...
Zal zbog gubitka takvog coveka, druga...,a u isto vreme velika sreca sto sam poznavao takvog coveka, koji je, do pred kraj zivota, zracio nekom, pomalo setnom, vedrinom, nesebicno je prenoseci na okolinu.
Slava ti, druze. Vidimo se jednog dana ponovo na pivu. Nadam se da ga i gore dobro 'lade, kao u Podrumcetu i Pecenjari.
Babeu
Babeu
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Godina : 50
Drzava/Grad : Beograd, Rakovica, Sunčani breg
Datum upisa : 13.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma  "Moske" Empty Re: Preminuo Nas Veliki Prijatelj Moma "Moske"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu