Narodna Muzika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

4 posters

Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od micha56 Čet Sep 15 2011, 21:41

Molim Vas da mi odgovorite kako i sa kojim programom postavljate TAG-ove u momentu RIP-ovanja nekog materijala, jer sam od nekih drugara dobio izuzetan, obiman i vredan materijal za ripovanje, naoruzao sam se gramofonom i ovih dana, po zavrsetku zimnice - krecem u skidanje kola i pesama sa ploca sa veeeeelikim zadovoljstvom.
Ceo taj postupak mi je poznat, vec sam probao i ide bez greske. Znam i da filtriram posle RIP-a, ali imam problem:

Kako da generalno postavim za jednu plocu sve podatke koji su isti za sve numere, naravno i sliku omota (cover) i da to ide sve do kraja, jedino da menjam brojeve i nazive numera.
I takodje me posebno interesuje kako postaviti cover(sliku omota), koji postane sastavni deo mp3, a ne da mora uvek da stoji u folderu sa tim numerama, a ako ga sklonis - nema ni covera.
Probao sam program "1st MP3 Tag Editor", ali mi nesto ovo zadnje ne ide.
Molim za pomoc i hvala unapred.
micha56
micha56
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 68
Drzava/Grad : Srbija/Cuprija
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od niba Pet Sep 16 2011, 04:29

Da bas taj je za mene najbolji: Mp3 tag Editor.
Sa njime mozes sve to da odradis za vrlo kratko vreme. Postoji mogucnost kod njega da ako nesto pogresis mozes da vratis predhodno Ali samo PRE ZATVARANJA PROGRAMA. Naravno da pesme kad ripujes moras da upises svaku posebno. Posle toga podatke koji su isti njime ubacujes kao i sliku. Uzmi kopiraj nekoliko pesama pa se melo "igraj" sa njima u programu jer ces tako najbrze nauciti. Ako opet zapne obarti mi se na PP.
Niba

niba
Super Clan
Super Clan

Godina : 66
Drzava/Grad : CH, Basel
Datum upisa : 29.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od micha56 Pet Sep 16 2011, 16:42

Ma nesto mi ne ide - ali ako ta mogucnost u tom programu postoji, onda cu je otkriti. A moguce je da ne ide zbog toga sto program nisam krekovao, nego idem na trajal verziju. Videcemo ...
Veliko hvala niba i javljam se sa rezultatima obuke i "igranja".
Pozdrav.
micha56
micha56
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 68
Drzava/Grad : Srbija/Cuprija
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od niba Pet Sep 16 2011, 17:08

E neznam koji si mislio ali ovaj je besplatan.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Evo ti link za download ako nije to taj koji ti imas. Ima i na srpskom.
Pozdrav od Nibe

niba
Super Clan
Super Clan

Godina : 66
Drzava/Grad : CH, Basel
Datum upisa : 29.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od micha56 Pet Sep 16 2011, 18:47

Ja skinuo neki drugi i ... - ma radi, ukapirao sam ga i sve sto sam trazio u mom prvom postu - funkcionise.
Treba samo selektovati sve mp3 stvari, koje stoje u nekom folder i dole gde treba da se zadrzi originalna pisanija pise <KEEP> (zadrzi), a gde hoces generalno da postavis tvoje - upises sta hoces da pise i onda u svim selektovanim snimcima pise to sto zelis, narvno tu se podrazumeva i slika koju zelis da postavis u tagovima.
Hvala veliko niba i svako dobro.

PS - onaj tvoj link ne radi, ali nema veze. Imam drugi, jedino nije na srpskom instalirano, ali nije vazno.
micha56
micha56
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 68
Drzava/Grad : Srbija/Cuprija
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od pesmica Pet Sep 16 2011, 20:51

Ja pogledala pa radi (al nisam skidala dalje jer imam stariju verziju 238)
[You must be registered and logged in to see this image.]

pesmica
ZLATAN CLAN
ZLATAN CLAN

Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od micha56 Pet Sep 16 2011, 22:30

E, sad je proradilo i kod mene i skinuo.
Odoh u testiranje.

Pozdrav.
micha56
micha56
Veran Clan
Veran Clan

Godina : 68
Drzava/Grad : Srbija/Cuprija
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od salenegotin Sre Nov 30 2022, 19:26

Ja koristim Tag&Rename. I prezadovoljan sam sa njim. [You must be registered and logged in to see this link.]

salenegotin
Registrovan Clan
Registrovan Clan

Godina : 48
Drzava/Grad : Negotin
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc Empty Re: Postavljanje TAG-ova i covera - molim za pomoc

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu